26. maja 2026 je Zveza SZOTK soorganizirala nacionalni simpozij ob Svetovnem dnevu brez tobaka, z naslovom “Skupaj proti zasvojenosti z nikotinom”.
Na simpoziju je predavala tudi Neža Polh, generalna sekretarka SZOTK, s tematiko “Škodljivi vplivi odpadkov tobačnih in nikotinskih izdelkov na okolje”.
Posnetek predavanja je na voljo na tej povezavi.
